הרוכבות של נטורל הילינג

חוויה אישית - ביקורות גוגל

5/5

Tamar Starobinetz

החוויה שלי מהמפגש עם נירה והסוסה יוליה העניקו לי ציר עמוק ומבטיח לחיבור הבריאותי הגופני והרוחני שלי. כמטפלת מוסמכת בעצמי לפוסט טראומה אני חייבת לציין בפה מלא שנירה היא ללא ספק אחת המגשרות חיבור הטובות שאי פעם הכרתי. אני בעולם הטיפולי מזה 27 שנה ומרגישה כל כך ברת במפגש המחונן הזה. יוליה הסוסה היא מתנה גדולה. מאחלת לכן נשים יקרות להיפגש עם הכוחות הבריאותיים שלכן בצורה הטבעית הזאת.

תיקי עמר

הרכיבה אצל נירה הייתה עבורי חוויה מרפאת מעצימה וממלאת בביטחון הנוכחות של נירה והיכולת שלה לראות אותי ואת צרכיי ולכוון אותי דרך הסוסה גם לרכב את החיים האלה הם מתנה גדולה, תודה.
כבר בשיחת הטלפון הבנתי שאגיע אליך ולא משנה מה המרחק וכך היה. הגעתי מאלפי מנשה ופגשתי אותך נירה היקרה, אישה חזקה ורכה כאחד עם מבט שנותן מיד תחושת ביטחון . תודה נירה על הרגישות ועל החוויה הבלתי נשכחת, סוסים הפכו לעניין שאין לי כוונה לוותר עליו והכל בזכותך.

מאשה ברוסילובסקי

נירה תודה לך על הכל, זה היה מדהים לרכב איתך ועם הסוסות שלך. נתת לי הזדמנות להתנתק מהכול ולחשוב רק על הטבע
לכל אישה שרוצה לחזור לחיבור העצמי שלה, לsource שלה ממליצה בחום להגיע לנירה ולעבור חוויה מעצימה ומדהימה. כולנו מתמודדות עם המון אתגרים ולחצים ביומיום שלנו … וכשמגיעים לחווה עוברים טרנספורמציה אנרגטית יוצאת דופן . נירה אישה צעירה נפלאה ומוכשרת שיודעת להתחבר להדריך ולהוביל אותך לחוויה מעצימה שאין כמותה. בזכותה האמון שלי בעולם הסוסים חוזר, וחזרתי לרכב ולהנות נירה תודה אוהבת.
חוויה מדהימה ומעצימה! העלת תחושת הביטחון העצמי ובו זמנית נינוחות והרפיה.. זאת בזכות נירה שכל כך קשובה למי שמולה. ממליצה מכל הלב לעלות על הסוסות של נירה הן מבינות (אותך) בלי מילים .
 

shiran kalter

הגעתי במקרה לאחר תאונת דרכים, חששתי מאוד לעלות על סוס לאור כל הכאבים בגוף והזרמים, בהתחלה דאגתי מאוד אבל ברגע שהרגשתי את החיבור לסוסה נרגעתי ואפילו הצלחתי לשכוח לרגע מהכל, תודה על חוויה מדהימה ממליצה בחום!!

Lee Rosenthal

נירה אישה רגישה עם לב ענק שרק מחפש לעשות טוב בעולם, וזה מורגש בכל מה שהיא נוגעת בו. תודה על האהבה, החיבור והחברות.
ליצירת קשר
1
צרי קשר
הי שמחה שהגעת אלי,
צרי קשר למפגש.